Van 4 OKTOBER tot en met 27 OKTOBER (20u) kan je weer bieden op één of meerdere van de vele kunstwerken en items die kunstenaars en artiesten ten voordele van onze pleegkittens hebben gedoneerd.

Wat hebben we dit jaar in de aanbieding? Prachtige kattenschilderijen, ambachtelijk gemaakte katgerelateerde items,  gesigneerde collector’s items van BV’s,..

OPGELET: bieden kan pas vanaf 4 oktober, maar je kan wel al jouw login opvragen.

Wil je als kunstenaar of artiest nog iets schenken? Mail naar veiling@catshelter.be

Alle items en biedingen op: veiling.catshelter.be