Laden Evenementen

VAN 4 OKTOBER TOT EN MET 29 OKTOBER (20u) kan je bieden op één of meerdere van de vele kunstwerken en items die kunstenaars en artiesten doneren ten voordele van onze pleegkittens.
Wat hebben we elk jaar in de aanbieding? Prachtige kattenschilderijen, ambachtelijk gemaakte katgerelateerde items, ontmoetingen met BV’s, gesigneerde collector’s items van BV’s,..

Alle werken en items en biedingen op: veiling.catshelter.be
OPGELET: de items voor de nieuwe editie 2017 komen pas tegen 23 september online!

Updates kan je terugvinden op de Facebook eventpagina