Laden Evenementen

volgende editie 2019

Van 4 OKTOBER tot en met 27 OKTOBER (20u) kan je bieden op één of meerdere van de vele kunstwerken en items die kunstenaars en artiesten ten voordele van onze pleegkittens hebben gedoneerd.

Wat hadden we dit jaar in de aanbieding? Prachtige kattenschilderijen, ambachtelijk gemaakte katgerelateerde items,  gesigneerde collector’s items van BV’s,..

Wil je als kunstenaar of artiest iets schenken? Mail naar veiling@catshelter.be

Alle items en biedingen op: veiling.catshelter.be

———————————————————————————————————————–

28/10/2018

Onze jaarlijkse internetveiling www.veiling.catshelter.be sloot in 2018 af met een zeer mooi bedrag van 4232 euro. Dank alweer aan ons veilingteam dat er een 10 editie van maakte met een recordaantal aan items.  En uiteraard dank aan de artiesten, kunstenaars en hobbyisten en aan iedereen die heeft geboden! Dit fundraising event betekent elk jaar ontzettend veel voor onze organisatie.

———————————————————————————————————————-