Laden Evenementen

28/10/2018

Vandaag sloot onze jaarlijkse internetveiling www.veiling.catshelter.be af met een zeer mooi bedrag van 4232 euro. Dank alweer aan ons veilingteam dat er een 10 editie van maakte met een recordaantal aan items.  En uiteraard dank aan de artiesten, kunstenaars en hobbyisten en aan iedereen die heeft geboden! Dit fundraising event betekent elk jaar ontzettend veel voor onze organisatie.

Alle hoogste bieders worden gevraagd het bedrag van hun bod met vermelding van hun naam en het itemnummer te storten op rekeningnummer IBAN BE68 7805 9083 8834 BIC: GKCCBEBB tav Cat Shelter – Leopoldsburg.

———————————————————————————————————————-

volgende editie 2019

Van 4 OKTOBER tot en met 27 OKTOBER (20u) kan je bieden op één of meerdere van de vele kunstwerken en items die kunstenaars en artiesten ten voordele van onze pleegkittens hebben gedoneerd.

Wat hadden we dit jaar in de aanbieding? Prachtige kattenschilderijen, ambachtelijk gemaakte katgerelateerde items,  gesigneerde collector’s items van BV’s,..

Wil je als kunstenaar of artiest iets schenken? Mail naar veiling@catshelter.be

Alle items en biedingen op: veiling.catshelter.be

_____________________________________________________________________