Laden Evenementen
  • Dit event is voorbij.

Onze 9de internetveiling is afgelopen. Er werd weer voor een ontzettend mooi bedrag geboden! We sluiten af met een prachtig eindresultaat van 4967 euro!! Deze centjes zijn zo ontzettend hard welkom op een moment dat we maandelijks nog steeds ruim over de 5000 euro aan dierenartskosten zitten.
We danken van harte ons veilingteam dat alweer een succesvolle editie organiseerde, alle BV’s, alle kunstenaars en alle bieders voor hun steun aan de vele hulpbehoevende zwerfkittens die we elk jaar onder onze hoede krijgen. Dit betekent echt veel voor onze werking.
Een welgemeende merci!!

Alle hoogste bieders worden gevraagd het bedrag van hun bod met vermelding van hun naam en het itemnummer te storten op rekeningnummer IBAN BE68 7805 9083 8834 BIC: GKCCBEBB tav Cat Shelter – Leopoldsburg.

VAN 4 OKTOBER TOT EN MET 29 OKTOBER (20u) kon je bieden op één of meerdere van de vele kunstwerken en items die kunstenaars en artiesten ten voordele van onze pleegkittens hebben gedoneerd. Wat hadden we dit jaar in de aanbieding? Prachtige kattenschilderijen, ambachtelijk gemaakte katgerelateerde items,  gesigneerde collector’s items van BV’s,..

Alle items en biedingen op: veiling.catshelter.be

Updates kan je terugvinden op de Facebook eventpagina